Kto by si nepamätal krásnu a odvážnu princeznú Fantaghiró, ktorú ako malé dievčatko spustili do studne za jej neplechu? Odvážna kráska, ktorá si vo filme ostrihala vlasy a za svoje kráľovstvo bojovala v mužskom brnení, patrí dodnes k najkrajším ženám šoubiznisu.

Predstaviteľka odvážnej Fantaghiró, talianska herečka Alessandra Martines, má dnes už neuveriteľných 53 rokov. Na jej tele ani tvári však žiadne známky staroby nie sú, podľa fotografií by ste jej vek nikdy neuhádli. Že by za jej krásnym úsmevom a mladistvým vzhľadom bol jej o dvadsať rokov mladší partner alebo našla elixír mladosti? Nech je za tým čokoľvek, herečka vyzerá byť naozaj šťastná a so svojim ,,zajačikom” má štvorročného syna Huga. Kariéra herečky však kvôli malému dieťaťu či veku určite nekončí, práve naopak. V tomto prípade platí staré známe, že ženy zrejú do krásy ako víno.

Ako krásna a odvážna princezná Fantaghiró z filmu Jaskyňa zlatej ruže

So svojim o dvadsať rokov mladším partnerom

Alessandra je dôkazom toho, že vek je len číslo

Foto: spokeo.com, unifrance.com, waytofamous.com, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.