Obrúčka, ktorá sa nosí na prsteníku ako symbol lásky a zväzku manželského, je anglickému princovi Williamovi úplne cudzia. Ak ste si niekedy detailnejšie všimli jeho fotografie zistíte, že ani na jednej z nich nemá na prste obrúčku. Prečo je to tak?

Krásny prsteň manželky princa Williama, Kate Middleton, je doslova neprehliadnuteľný. V roku 2010 jej pri zásnubách daroval tento 12-karátový zafírový šperk a po svadbe k nemu pribudla aj jednoduchá zlatá obrúčka. Na princovom prstíku by ste ju však hľadali márne, žiadnu totiž nenosí. Dôvod je jednoduchý, vraj to nie je jeho štýl a nemá rád šperky. Kráľovská rodina preto ešte pred svadbou vydala oficiálne stanovisko s tým, že princ odmieta túto tradíciu a ako sa zdá, budúca hlava Anglicka si to nerozmyslela ani po rokoch. V tomto prípade však Kate nemusí mať žiadne obavy, pretože celý svet vie, že princ je len a len jej, aj keď nenosí tento jednoduchý znak záväzku. :)

 

 

Foto: wallpaperscraft.com, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)