Princ Harry je už tri mesiace oficiálne bláznivo zamilovaný do americkej herečky Megan Markle, s ktorou si nedávno užíval svoju prvú dovolenku. Ako sa však zdá, táto bola niečim skutočne špeciálna- princ Harry totiž zrejme spravil rozhodnutie, ktoré nečakali nielen členovia kráľovskej rodiny, ale ani celý svet!

Po pármesačnom vzťahu sa princ Harry a Megan, známa najmä zo seriálu Kravaťáci, rozhodli stráviť zopár dní v Londýne. Dovolenka sa však nezaobišla ani bez zvedavých paparazzov, ktorí evidentne vyčmuchali prekvapivú novinu. Bulvárny internetový magazín Radar Online totiž tvrdí, že princ Harry požiadal Megan o ruku!

Pozorným očiam bulvárnych reportérov neušlo, že Megan sa prechádzala po londýnskych uliciach s novým prsteňom. Nejedná sa však o nič prekombinované, ale o jednoduchý zlatý krúžok. Americké média tvrdia, že pár sa týmto nápadom zaoberal už niekoľko týždňov. Obaja údajne pôsobili nekonečne zamilovaní a nerozlučiteľní, avšak pre členov kráľovskej rodiny nie je vôbec zvykom, že riešia zásnuby po tak krátkom období. Keďže kráľovská rodina je na očiach celého sveta a má byť vzorom elegancie a morálnosti, málokedy dochádza k nerozvážnym manželstvám či rozvodom. Otázkou ostáva, prečo sa Harry rozhodol pre takýto rýchly posun? Harry a Megan, netajíte nám niečo? :)

 

 

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.