Princ Harry zrejme našiel svoju budúcu princeznú. Hoci jej v žilách nekoluje modrá krv, sympatického monarchu nadobro očarila a ako sa zdá, randia spolu už pol roka! Reč je o americkej seriálovej herečke Meghan Markle.

Kráska známa zo seriálu Kraváťaci, v ktorom stvárnila postavu Rachel Zane, pomotala hlavu sympatickému starému mládencovi, princovi Harrymu. Dvojica sa prvýkrát stretla v Toronte v máji minulého roka, kde Harry propagoval medzinárodné paralympijské športové podujatie ,,Invictus Games 2017″ a herečka nakrúcala už spomínaný seriál. Podľa zdroja blízkeho páru zostal princ herečkou očarený a Meghan tak bola na výlete v Londýne už niekoľkokrát.

,,Dvojica berie každý týždeň tak, ako prichádza a jednoducho si užívajú spoločnosť toho druhého. Ale je fér tvrdiť, že sa navzájom radi vidia a je medzi nimi určitá chémia. Harry sa zúfalo snažil udržať vzťah v tichosti, pretože nechcel vyplašiť Meghan. Vie, že veci sa zmenia, keď ich romanca vypláva na povrch, ale tiež vie, že takáto vec sa nedá utajovať dlho,” prezradil zdroj pre portál express.co.uk.

harry2 harry3 meghan3

meghan2

Foto: Facebook, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.