Vojvoda z Cambridge nemá proti ľuďom žiadne predsudky a momentálne hviezdi na titulke britského časopisu Attitude, ktorý patrí medzi najstaršie a najobľúbenejšie lifestylové periodiká pre homosexuálov. Stal sa tak prvým z kráľovskej rodiny, kto v tomto smere prelomil bariéry.

Princ William chce vyjadriť podporu mladým ľudom, ktorí sú šikanovaní kvôli svojej sexuálnej orientácií, čo má vážne dopady na ich duševné zdravie. Vyzýva ich, aby sa proti šikanovaniu postavili a vyhľadali pomoc, zdôverili sa priateľom, rodičom či učiteľom. Na začiatku mája sa dokonca stretol aj s vybranou skupinou ľudí, ktorí zažili takýto druh ponižovania a vypočul si ich zážitky. William, spolu so svojou manželkou a svojím bratom Harrym, bojujú aj proti kyberšikane.

'No one should be bullied for their sexuality or any other reason'- His Royal Highness, The Duke of Cambridge appears on the cover of Attitude [email protected] @leighkeily photographs the first member of the Royal Family to pose for the cover of a gay publication.

A post shared by Attitude magazine (@attitudemag) on

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)