Janka a Jožko počas mesiaca spoločných chvíľ zažili pekné aj smutné momenty. Ku koncu ich púte reláciou Svadba na prvý pohľad sa začalo zdať, že im to nakoniec klaplo, až pokým nedošlo k definitívnemu rozhodnutiu pred expertmi. Energická tmavovláska teraz o účinkovaní v televíznej zoznamke prehovorila na Instagrame. 

Milovníčka adrenalínu na sociálnych sieťach zodpovedala niekoľko zvedavých fanúšikovských otázok. Opäť sa dostalo aj na dohady o scenároch. ,,Nikto na svete ťa nedokáže prinútiť povedať alebo spraviť niečo, čo naozaj nechceš,“ uviedla na margo chýrov o príkazoch z réžie.

Televíznych divákov taktiež zaujímalo, či Janka nebola z výberu ženícha sklamaná. ,,Bola som dosť prekvapená, že nás dali dokopy, keď sme sa začali spoznávať, keďže Jojo je skôr romantická duša a ja skôr dobrodružná. Naša životné štýly, stravovanie, záľuby, potreby a postoje boli dosť odlišné,“ priznala bez okolkov sympatická motorkárka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Veľa sme sa jeden druhému museli prispôsobiť. Je pravda, že niekedy mi to prišlo ako testovanie, ako sa dokážeme prispôsobiť a koľko kompromisov dokážeme spraviť. Na druhej strane sme sa veľa jeden od druhého naučili. Takže všetko zlé je na niečo dobré. A Jojo je dobrý chalan,“ zverila sa sledovateľom nevesta z markizáckej reality šou.

Foto/Zdroj: Instagram/ja_ni_va, TV Markíza