Celé Slovensko prežíva ovácie spolu s Dominikou Cibulkovou, ktorá v nedeľu triumfovala na MS WTA Tour v Singapure a v súboji porazila svetovú jednotku Nemku Angeliqueu Kerberovú. Domča včera dorazila na viedenské letisko, kde ju čakala nielen najbližšia rodina a známi, ale aj novinári. Medzi nimi však jednoznačne vynikal kto iný ako Sajfa.

“Aké si mala pocity?” “Aké máš ďalšie plány?” “Kto ťa najviac podporoval?” To sú také tie klasické novinárske klišé otázky, ktoré prichádzajú po každom športovom úspechu, no od ostrieľaného moderátora Sajfu nič také čakať nemôžeme. Našťastie.

Aj Sajfa sa zaradil k skupinke ľudí, ktorí po famóznom nedeľnom úspechu včera vítali na rakúskom letisku Schwechat hviezdnu Dominiku Cibulkovú. Moderátor nesklamal a vybalil na Domču otázky, ktoré ju priviedli do úzkych. Samozrejme, nevyhol sa ani potenciálnemu bábätku a Dominikinej svadbe, ktorá bola médiami označovaná za svadbu roka. Ale naozaj bola lepšia ako tá Sajfova? Pozrite si video a určite sa zabavíte aj na ďalších perličkách sprevádzajúcich príchod našej tenisovej legendy zo Singapuru.

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.