Takmer každá z nás bola určite aspoň raz na poriadnej dedinskej zábave, kde do rána bieleho drela parket po boku sympatického šuhaja. Presne takýto príbeh opisuje vo svojej chytľavej novinke Tancuj obľúbená speváčka Claudia.

Koncom novembra minulého roku si talentovaná kráska Claudia splnila svoj veľký sen, keď sa jej podarilo vydať debutové CD Len ona. Aktuálne už ale čiernovláska pripravuje pre fanúšikov ďalšie dielo, na ktorom sa bude nachádzať aj rytmická novinka Tancuj.

,,Je to ochutnávka z albumu, ale nemala byť, album bol v podstate už uzavretý, keď sme sa k tej hudbe dostali, ale vzhľadom na terajšiu situáciu sme sa ho rozhodli vydať neskôr. Takže pesnička Tancuj tam bude figurovať ako 12,” konkretizovala speváčka, zastrešovaná hudobným vydavateľstvom Kali Records.

O text, v ktorom sa určite nájde mnoho dievčat, majúcich za sebou nejednu dedinskú zábavu, sa postaral Claudiin manažér Miroslav Čimo a o hudbu OGE Beats. Čo sa týka veselého videa, ten má na svedomí dvojica z Recwood – Marek Janoušek a Mária Závodská.

,,Točilo sa v kultúrnom dome vo Dvoroch nad Žitavou, kde sme vedeli autenticky reprodukovať dedinskú zábavu. Atmosféra bola úžasná, v podstate tam nikto nemusel hrať nijakú rolu, lebo sme sa naozaj cítili ako na zábave – guláš, pečená klobása, pivo, kofola a hudba, no čo viac treba?,” prezradila nám Claudia, ktorá je so skladbou aj klipom nadmierne spokojná. ,,Je to zase trošku iné ako pesničky doteraz a to ma na tom veľmi baví,” doplnila s úsmevom k hitu, ktorý vás od samého začiatku bude nútiť vlniť sa, pričom jeho chytľavý refrén z hlavy len tak nevyženiete!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: YouTube, Instagram/claudia_love_official