V uplynulej epizóde úspešnej relácie V siedmom nebi musel tím televízie JOJ zasahovať v urgentnom prípade tehotnej mamičky. Zdenka totiž náhle prišla o manžela, v dôsledku čoho ostala s dvomi deťmi a tretím na ceste celkom bez pomoci. Okolnosti sprevádzajúce tento obzvlášť smutný prípad však niektorým ľuďom nedajú spávať.

Mladá Slovenka si v posledných dňoch prešla hotovým peklom, aké si vie málokto predstaviť. Po úmrtí manžela na následky prasacej chrípky zostala v nájomnom byte sama len so synčekom a dcérkou. Nečakaná rana osudu bola o to tragickejšia, že zúfalá vdova sa práve nachádzala v siedmom mesiaci tehotenstva.

v siedmom nebi

Napriek tomu, že mnohí finančnú pomoc i riešenie bytovej otázky v rámci “Siedmeho neba” ocenili, našlo sa aj viacero negatívnych ohlasov. ,,Nič v zlom, ale majú tri deti a oni žijú v prenajme? Kde dávali celé tie roky peniaze? To nemohli mať radšej úver a splácať si svoje? A ešte ani nábytok nebol ich??? To kde sme?” neudržala emócie pobúrená diváčka.

,,Toto bola moja prvá reakcia. Nevidela som síce začiatok, tak som si nebola istá, či mi niečo neuniklo, ale asi nie,” podporila ju ďalšia Slovenka. Výčitky smerom na utrápenú rodinku, bohužiaľ, ďalej pokračovali. “Ja len to nejdem pochopiť, akí sú ľudia nezodpovední. A len teraz sa spamätala, že je to veľa 500 € mesačne, a predtým to bolo OK? Celé divné zmýšľanie,” neskrývala rozpaky fanúšička relácie.

v siedmom nebi

,,Dvanásť rokov v podnájme? To je tiež dobré, čo už mohli za tých 12 rokov mať. Mladší ľudia vedia nadobudnúť niečo aj bez rodičovskej pomoci a oni nie, a ešte s deťmi?” znel ďalší komentár. Fakt, že rodina s malými deťmi žila viac ako desať rokov v podnájme, sa tak u niektorých divákov stretol nečakane s veľkým nepochopením.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Instagram/Tvjoj, Facebook/Vilo Rozboril

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.