Život je plný prekvapení a či sa už na vás rozhodne zapôsobiť pozitívne alebo negatívne, medzi ľuďmi si rozhodne nevyberá. Trpký osud postihol aj Anastasiu Pittis, ktorá sa so svojou skúsenosťou podelila v jednej zo skupín na sociálnej sieti Facebook, ktorá je venovaná mamičkám. Mladá žena sa tu podelila o snímku, na ktorej dojčí svoju šesťmesačnú dcérku. Tá sa volá Xenia a trpí rakovinou.

Pre matku neexistuje väčšia bolesť, ako keď vidí trpieť svoje dieťa, ktoré nadovšetko miluje a nedokáže mu pomôcť. Mladá mamička Anastastia Pittis sa na Facebooku podelila so svojou intímnou fotografiou s popisom, ktorý chytil za srdce tisíce ľudí po celom svete. V ňom uviedla, že jej šesťmesačná dcérka Xenia sa narodila s tretím štádiom rakoviny a musí absolvovať chemoterapie. Anastasia si aj napriek tejto obrovskej nepriazni osudu našla vo svojom príspevku miesto na to, aby mohla svetu oznámiť, že je šťastná. Stále totiž môže dojčiť svoju malú bojovníčku, čo je jednou z vecí, ktoré by mohli malej Xenii pomôcť k tomu, aby sa vyliečila. Práve po vzhliadnutí tejto fotografie sa začalo Anastasií a jej dcérke ozývať veľké množstvo ľudí, aby jej pomohli alebo aspoň popriali Xenii skoré uzdravenie. :)

Xenia dievčatko s rakovinou Xenia dievčatko s rakovinou

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)