O tom, že život prináša naozaj neuveriteľné prekvapenia ani nemusíme polemizovať. Občas však takéto zistenia poriadne otrasú našimi životmi, ako to bolo i v prípade Gracie Rainsberryovej a Audrey Doeringovej z Ameriky.

K úžasnému odhaleniu a pre sestry obohacujúcemu stretnutiu došlo vďaka Audreyinej adoptívnej mame, ktorá sa ,,náhodou” dostala k fotografii, na ktorej dcéru drží jej v náručí žena, spolu s rovnako starým dievčatkom. Po narodení boli totiž obe slečny adoptované a rozdelené do dvoch rôznych rodín.

Dve malé sestričky

Ako správna mama, túžiaca po šťastí svojho dieťaťa, tak začala Jennifer s neľahkým pátraním. Avšak podarilo sa! Vďaka tomu sa Audrey a Gracie mohli stretnúť v obľúbenej americkej relácii: ,,Dobré ráno Amerika”, kde sa neubránili dojatiu a slzám.

Gracie žije so svojou rodinou v meste Richland, zatiaľ čo Audrey v stovky kilometrov vzdialenom Wausau. Aj keď ani jedna z nich netušila o existencii tej druhej, Audrey prezradila, že celý život žila s pocitom, akoby jej niečo chýbalo. A my sa vôbec nečudujeme. Vidieť tieto dve malé citlivé dámy spolu je skutočne nádherné. Prajeme im, aby napriek strateným rokom a mnohým kilometrom zažili spolu veľa blízkosti, sesterského porozumenia a zážitkov. Dôkazom, že tomu tak zrejme bude, je aj fotka na sociálnej sieti v profile Audreynej mamy, kde dievčatá zrejme po nákupoch kráčajú vo vrúcnom objatí ulicou!

Sestry po rokoch na spoločných nákupoch.

Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Soňa S
Milujem písanie, svoje dieťa a život! Som neobyčajne obyčajná žena, s vierou v zázraky, túžbou meniť svet a žiť plnohodnotne. Romantická hrdinka s často utopistickými predstavami a zmyslom pre nezmysel- áno aj taká občas bývam:) Vo voľnom čase spievam , píšem, plním si sny a robím čo môžem, aby to za to stálo:)