Smrť 20-ročného YouTubera Maja Semana šokovala mnohých ľudí, dokonca aj tých, ktorí ho ešte donedávna nepoznali. Mladého Slováka totiž mali zabiť drogy, pričom cudzie neboli ani jeho priateľke Adelke. Tá si po niekoľkých dňoch na psychiatrii vyšla von, kde sa stretla s kamarátom či mamou.

Majo poslednýkrát vydýchol v náručí svojej priateľky, ktorá si vyčíta, že privolala sanitku, keď už bolo neskoro. Adelku ihneď odviezli na psychiatriu, odkiaľ sa prihovárala aj fanúšikom na Instagrame. Teraz však prekvapila videom spred herne, kde ju vzala mamina.

,,Moja maminka ma zobrala, žiaľ, sem. A džadžujte nedžadžujte (súďte nesúďte pozn. redakcie), ja sedím a fandím jej. Vraj je to miesto, kde nie je veľa ľudí a úprimne mi na chvíľu spravila radosť a snaží sa. Ona je taká svojská, my sme taka svojská rodina,“ s plačom rozprávala do kamery brunetka, čakajúca na najlepšieho kamaráta. ,,Povedal, že som jeho múza. Ja som sa tak tešila, keď príde ten deň, kedy sa vezmeme a budeme mať detičky,“ pokračovala Adelka. Ešte predtým zverejnila niekoľko príspevkov, v ktorých dala jasne najavo, že sa za zosnulou láskou chystá odísť.

,,Rozprávali sme sa cez vtáčiky, cez myšlienky a o chvíľu budem s Tebou, prísaham,“ šokovala pri spoločnej fotke ubolená dievčina. Najskôr chce ale svetu ukázať Majovo ozajstné dielo, a to zrejme hudobnú tvorbu, ktorú tiež spomenula. ,,Už sa ťa neviem dočkať, láska. Robila som, čo som mohla, ale nedokázala som ťa skrotiť tými liekmi a v živote si to neprestanem vyčítať. Dlžím ti dokončiť, čo si začal. Milujem ťa,“ Adelka odkázala do neba.

Adelka sa prihovára spred herne

Zdroj/Foto: Instagram/cicamicaparadnica