Minulý týždeň obletela Slovensko smutná správa o smrti YouTubera Maja Semana. Mladík mal dlhší čas problémy s drogami a hoci posledné dni pred dobitím srdca hlásil, že je mesiac čistý a na najlepšej ceste k zotaveniu sa, omamné látky ho opäť premohli. Tentokrát až tak, že odpadol, a viac sa, bohužiaľ, neprebral.

Mariánovi fanúšikovia veľmi dobre poznajú aj Adelku, s ktorou bol dlhé roky dobrý kamarát. Ich priateľstvo však napokon prerástlo v lásku – tá mala nielen krásne stránky. Vzťah mladej dvojice bol totiž do veľkej miery poznačený drogami, čo bolo neraz vidieť i v Majových videách. Omamné látky boli údajne prítomné i v apartmáne, v ktorom YouTuber v prítomnosti svojej Adelky poslednýkrát vydýchol.

,,Mňa museli previesť na psychiatriu, inak by som šla za ním a som tu, pokiaľ si budem istá, že nepôjdem. Bol moja životná láska a zomrel mi v náručí, prišiel čistý krásny, vyzeral ako muž. V jedno ráno ma pobozká a povie mačiatko, aké raňajky ti prinesiem, a v to druhé je preč. Môj život sa skončil a dávala som si to dlho za vinu, že keby zavolám skôr sanitku, žil by mi,“ zúfalá slečna sa po priateľovej smrti zdôverila verejnosti s bolesťou. Slová zverejnila pri fotografii, ktorá vraj vznikla v deň, kedy mali svoje „poprvé“.

,,Aha, aká som veselá. Som tu preto, lebo by som šla za ním. Neviete si predstaviť, čo to bolo. Na psychiatrii budem ešte dlho,“ brunetka napísala ku svojej užialenej fotografii z liečebne.

Zdroj/Foto: Instagram/cicamicaparadnica, itsmajoseman