Život píše, bohužiaľ, aj smutné príbehy. Cez bolestivé obdobie sa aktuálne snaží preniesť zrejme najznámejší barber v našich končínách Lukáš Vlačuh alias Laky Royal a finalistka poslednej Českej Miss Natálie Kočendová, ktorí pred pár dňami prišli o bábätko. O smutnej správe informovala samotná dvojica.

Prednedávnom sa meno českej krásky Natálie Kočendovej skloňovalo aj v našich médiách, nakoľko 20-ročná slečna porušila pravidlá, keď sa súťaže Miss Czech Republic zúčastnila ako tehotná. Titul druhej vicemiis a Miss Internetional jej ale napokon odobratý nebol a plavovláska si mohla spokojne užívať pocit úspechu a radosť z toho, že sa čochvíľa stane mamou.

Šťastie Natálie a jej priateľa, vychýreného barbera Lukáša Vlačuhu, ktorý ešte donedávna hviezdil na obrazovkách Joj Plus ako hlavný hrdina šou Laky Royal, netrvalo dlho. Pred pár dňami totiž obaja fanúšikom oznámili, že o očakávané bábätko prišli.

 „Navždy tu budeš s nami. Navždy budeš môj milovaný syn. Moja fazuľka. Takú lásku a šťastie, ako som zažívala 6 mesiacov s tebou, som nikdy nezažila. Teraz to vystriedala neskutočná bolesť. Stratila som kúsok seba. Dala by som všetko za to, aby som opäť cítila tvoje kopance a po pôrode si ťa mohla vziať zdravého domov. Si ten najkrajší chlapec. Raz sa tam hore stretneme. Milujem ťa, moja malá láska,” znejú srdce trhajúce slová užialenej Češky, ktoré zanechala pri svojej fotografii s mŕtvym bábätkom v náručí.

V ťažkom životnom období sa o slovo prihlásil aj potetovaný fešák, ktorý zverejnil rovnakú fotografiu. ,,Netreba slov. Bohužiaľ, život je taký, ale my ideme ďalej. Natálie, krásna, silná. Ďakujem všetkým, malo to byť chlapec,” napísal Laky. Avšak následne svoj príspevok zrejme oľutoval, nakoľko sa už na jeho Instagrame nenachádza. Zato pred 2 dňami publikoval záber z ultrazvuku. ,,Bude lepšie a ďakujem všetkým. Môj synáčik,” stojí v popise.

Zdroj/Foto: Instagram/natalie_kocendova, laky.royal