Kultový sitcom Priatelia si počas desiatich rokov natáčania získal srdcia miliónov divákov po celom svete. Úspešný program je považovaný za jeden z najpopulárnejších seriálov v histórii a nadšenci šestice kamarátov si dodnes s obľubou pozerajú staré diely. Ak k nim patríte i vy, tento záber vás rozhodne poteší!

Šesť najlepších kamarátov, medzi akými panovali neskutočne silné väzby – presne to je legendárny seriál Priatelia, ktorý sa ešte i dnes mihne na televíznych obrazovkách. A hoci to znie neuveriteľne, od odvysielania prvých častí ubehlo už celé štvrťstoročie.

priatelia

Obľúbené hollywoodske celebrity sa pri vzácnej príležitosti oslavy 25. výročia od vypustenia pilotnej epizódy rozhodli, že si po dlhých rokoch zorganizujú zraz aj mimo kamier. Americká herečka Courteney Cox, stvárňujúca seriálovú Moniku, pozvala bývalých kolegov na súkromnú večeru. Tmavovláska sa o jedinečné momenty túžila podeliť aj so širokou verejnosťou, pričom zo snímok je jasne cítiť úprimná radosť a vzájomné kamarátske puto.

Hoci slávny kolektív nebol kompletný, zábery z osobného stretnutia niekdajšej hviezdnej partie si vyslúžili milióny lajkov a komentárov. Očarení ľudia hercov dokonca neváhajú prosiť, aby sa Priatelia dočkali oficiálneho pokračovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

priatelia

jennifer aniston

 Zdroj: Instagram/Courteneycoxofficial | Foto: Instagram/Courteneycoxofficial, heptacommunications