Hádam všetky poznáme slávny film ,,Friends with Benefits”, v prevedení sexy brunetky Mily Kunis a stále očarujúceho Justina Timberlake. A práve termín „ Ide len o se*.“ sa stál fenoménom medzi mužom a ženou.

 

Žiaden vzťah. Žiadne emócie. Len se*.

Avšak aj takéto priateľstvo si vyžaduje pár pravidiel. Načo pliesť emócie tam, kde ich vôbec nie je treba? A vzťah?! Ženy nebláznite, keď vám raz chlap navrhne čisto „kamarátsku súlož“, nič viac za tým nehľadajte.

Muži si to predstavujú ľahko a NEkomplikovane! Nečakajte sladké slová, romantické chvíle pri televízii, nedajbože rodinné stretnutia. A keby aj, tak len s jedným jediným záverom. Pokojne námahu a všetky city nechajte bokom, na veľkú lásku sa tu nikto hrať  nebude. Preto majte na pamäti, že obaja si musíte jasne a nahlas povedať, že ste „emocionálne“ prípravní.

005

Samozrejme aj tu sa vie nájsť potencionálny problém. Jedna osoba by mohla začať potláčať „city“ a tá druha nie. Zväčša do takejto zóny spadnú ženy, ktoré sa začnú cítiť fajn, začnú do se*u prinášať city. A z divokého nezáväzného vzťahu sa o chvíľu stane aféra.

No niekedy ani muži nedokážu prekusnúť, že ich sexy kosť, respektíve ,,objekt”, má rande s fešákom na jachte, ktorý vyzerá, ako keby práve prišiel z Mexika a navyše jeho svalová hmota vyráža dych.

Zapamätajte si! Toto priatelia s výhodami NEROBIA!

Nezamilovať sa! (Jedno z najdôležitejších pravidiel!)

Neprespávať! (Za každú cenu pozbierať svoje veci a šup, šup domov!)

Nemaznať sa! (Objatie, nežne bozky? To vážne? Absolútne NIE! To sú emócie!)

Žiadne hrádky! (Neočakávajte žiadne kvety, darčeky, hry! Máte príležitostný se*, to je všetko!)

Predstavenie rodičom! (Svojho FWB máte dočasne! Načo dotieravé „rodičovské“ otázky?!)

Zabudnite na žiarlivosť! (FWB nie je priateľ! Zapamätajte si FWB nesie nápis „just se*“!)

Nechváliť sa! (Načo robiť zlú povesť?)

Good End! (Dobrý koniec je ten správny bod. Veď viete, aby sa náhodou druhá strana, tá poškodená nechcela pomstiť. :) )

Mať kamaráta s výhodami je naozaj zábava. Teda po kým sa nezamilujete. No a nakoniec? Nikdy neviete, či ten váš kamarát vám nie je osudným! :-)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Anit
Načo výnimočnosť? V jednoduchosti je krása ... Slovné hračky sú moja špecialita. A pointa medzi riadkami jednoducho musí byť! :)