Keď sa muž konečne jedného dňa rozhodne požiadať svoju ctenú polovičku o ruku, zvyčajne zažíva stresujúce chvíle. Vybrať správu veľkosť, tvar a uistiť sa v tom, či sa rozhodol pre správnu vec, nie je vôbec jednoduché. Keď sa Quinn vybral kúpiť snubný prsteň pre svojú nastávajúcu, predavačka ho ponížila tak, že na to nikdy nezabudne!

Quinn a Ariel z Ameriky sa rozhodli kráčať spoločnou cestou životom a vybrali sa do klenotníctva Pandora. Z prístupu drzej predavačky však ostali úplne znechutení. Quinn nie je žiadny milionár, ale chcel partnerke kúpiť prstienok, ktorý by symbolizoval posolstvo tej najväčšej lásky. Láska sa predsa nemeria peniazmi (neplatí to pre zlatokopky 😂) a tak jej Quinn vybral prsteň v hodnote 130 €.

1481364073318

V tom momente sa predavačka otočila k druhej kolegyni a na drzáka šplechla: “Verila by si, že niektorí muži sú schopní vybrať toto ako snubný prsteň? Aké úbohé!” Zamilovaná dvojica ostala v šoku. Quinna to maximálne ponížilo a neustále sa Ariel spytoval, či jej prstienok bude stačiť. Hoci by Ariel drzej predavačke najradšej jednu natankovala, zachovala si chladnú hlavu a s “úbohým” prstienkom lásky z obchodu odišli.

Túto nemilú skúsenosť nenechali iba tak a nahlásili ju vedeniu firmy. Hovorca firmy Pandora sa napokon zamilovanej dvojici niekoľkokrát ospravedlnil a Quinn s Ariel si konečne povedali svoje ,,Áno”!

1481364041732 1481364101312 1481364130020

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.