Stanka je na Farme 13 od jej samého začiatku, no kvôli zdravotným problémom sa pri nej už neraz striedali záchranári. Pôvabná blondínka sa opäť necítila dobre a s bolesťami ležala v posteli.

Rodáčka z Čachtíc sa sťažovala na seknutý krk, cítila tlak na hrudi a dokonca mala problémy so zrakom. Hoci vo farmárskom domčeku ubolenú krásku podporovali Terka, Peťo a Dávid, Miške sa už Klčovej komplikácie zdali prehnané.

stanka farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Stanka je tu na farme totálna drama queen, vyvoláva hádky, proste všetko má nejaké nadmerné emócie,“ vyjadrila svoje pocity Šormanová. ,,Nie je normálne, aby každú chviľku človeka niečo bolelo a každú chvíľku žiadala pomoc nejaké zdravotníka. Preboha, keď sme doma, tak ako často chodíme na pohotovosť,“ zamyslela sa tmavovlasá súťažiaca.

,,Dnes ráno sa zobudila s tým, že má seknutý krk a seknutý chrbát alebo čo. Tak si hovorím že, ako môže človeka bez chrbtovej kosti, seknúť v krku,“ dodala pastierka. Avšak televíznej kuchárke sa nakoniec polepšilo a prišla priložiť ruku k dielu aj na zabíjačke.

Video, kde Stanke pomáha záchranár, nájdete -TU-

miska farma

Zdroj|Foto: markiza.sk