Herečka Zuzana Haasová sa po nepríjemných strastiach osudu a zdravotných problémoch konečne dočkala vytúženého druhého potomka. Tehotenstvo dokázala utajiť až do úplného finále, kedy si do náručia vzala milovanú dcérku Marínku. To, čo zatiaľ robil na chodbe jej manžel Viliam Schowanetz, v pôrodnici ešte nezažili.

41-ročná umelkyňa prišla v minulosti o dve detičky, no o šťastie sa pokúšať neprestala. Vďaka pozitívnemu prístupu sa jej podarilo ďalšíkrát otehotnieť a tentokrát, vďakabohu, so šťastným záverom!

zuzana haasová

Zuzana Haasová priviedla začiatkom septembra v úplnej tichosti na svet zdravé dievčatko. Dcérka dostala prozaické slovenské meno Marína a rodičia sa do nej okamžite zamilovali. ,,Šťastnejších ľudí, ako sme boli my dvaja so Zuzkou, si asi na tomto svete nevidel,“ spomína v rozhovore pre magazín Život na začiatky požehnaného stavu manžel obľúbenej televíznej hviezdy.

zuzana haasova manžel

Pôrod sprevádzali romantické tóny…

Hrdému oteckovi prístup do pôrodnej sály umožnený nebol, nakoľko Marínka prišla na svet cisárskym rezom. Rodiaca manželka ho napriek tomu poprosila, aby o sebe dal nejakým spôsobom vedieť – Viliam sa vynašiel jedinečným spôsobom. ,,Akurát som vtedy mal ísť na generálku do filharmónie. Zostal som, samozrejme, v pôrodnici, a keďže išlo o sekciu, do operačnej sály ma nepustili,“ muzikant opisuje vzácne momenty, kedy mu v hlave skrsol zaujímavý nápad.

,,Zuzka mi povedala, že by si veľmi priala, aby ma aspoň počula. Keď som tam čakal na chodbe, chvíľu mi to trvalo, ale nakoniec som začal hrať náš repertoár, ktorý si hráme doma. Také ľúbivé melódie, ktoré má Zuzka rada. Nato sa otvorili dvere na miestnosti, kde bol nachystaný inkubátor, a povedali mi – hrajte, hrajte, počujú vás. Mne už viac nebolo treba a slzy išli potokom.“ Talentovanému huslistovi sa podarilo nielen povzbudiť svoju lásku počas pôrodu, ale i personálu vytvoriť nezabudnuteľné okamihy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viliam schowanetz

Zdroj: Zivot.pluska.sk | Foto: Instagram/Zuzana.haasova