Ešte pred pár dňami sa na fanúšikov usmievala z dovolenky v Dubaji, kde oslávila aj okrúhlu 30-tku. Po návrate na Slovensko sa však úplnou náhodou dozvedela nepríjemnú správu. Lucii Mokráňovej praskol silikón, o čom by bez návštevy gynekológa ani nevedela.

Lucia Mokráňová, ktorá sa preslávila vďaka svojmu účinkovaniu v reality šou Farma 5 a 7, po príchode z exootického raja čelí drsnej realite. Lucke lekári zistili, že má v prsníku prasknutý implantát. Na ich otázky, kedy a ako sa jej to mohlo stať, však odpoveď nemala.

,,Ide o to, že som celkom zanedbávala pravidelné prehliadky. Nechodila som na preventívne prehliadky napríklad s prsníkmi, pretože som si myslela, že keď ma nič nebolí, tak mi nič nie je. A to je veľká chyba,“ priznala si po vyšetení atraktívna mamička, ktorá k doktorovi zašla až po približne šiestich rokoch, odkedy podstúpila zákrok.

,,Poslal ma tam môj gynekológ, čiže vlastne, keby ma tam ani neposlal, tak by som tam ani nešla, ani si to nevypýtala, žeby som tam mala ísť. Čo je veľka chyba,“ uviedla fitnesska, ktorú zhrození odborníci urgentne poslali na reoperáciu. Mokráňová má však podľa lekárov jedno veľké šťastie, a to, že jej silikón nevyteká.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre blondínku je situácia o to ťažšia, že má ani nie dvojročnú dcérku, od ktorej bude odlúčená jeden celý týždeň. Na nasledujúce obdobie sa tak vôbec neteší a už teraz ju vraj pri tej myšlienke bolí srdce. Luci, prajeme veľa síl!

Video, v ktorom Lucka hovorí o svojom probléme, nájdete — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/luciamokranova