Srdiečka v každom výklade obchodného domu, zamilované pohľady a príbehy všade, kam sa pozriete, zaľúbené príbehy, kytice ruží, čokoládové torty v tvare srdca, táranie vašich priateliek o tom, čo kúpiť ich drahému… A vám z toho ide prasknúť hlava. Vy totiž s určitosťou viete, že jediné, čo je na dni svätého Valentína dobré, sú valentínske zľavy. Tak ako prežiť Valentína bez ujmy na zdraví, keď práve nekopete za tím zamilovaných?

 

Ako sa zabaviť na Valentína?

Zabudnite na to, že sa doma zahrabete do postele a pomocou šľahačkového koláča si obalíte nervy do tukovej perinky. Zabudnite na to, že doma sama vyslopete fľašu nekvalitného vína a užijete si večer sebaľútosti v štýle Bridget Jonesovej. Zabavte sa inak. Štýlovo. Urobte niečo pre seba a nemyslite na to, že ešte pred rokom ste prežívali romantiku s chlapom, o ktorom ste si mysleli, že bude ten pravý.

Spravte si deň plný krásy

Zájdite si do kaderníctva, na manikúru, pedikúru, masáže alebo na skrášľovacie procedúry akéhokoľvek typu. Nešetrite na sebe a nechajte sa rozmaznávať.

Ostaňte doma

Pustite si dobrý film, spravte pukance, čítajte knihu, dajte si čokoládu či pohár dobrého vína. Alebo aj aj.

Zvodný relax

Horúca vaňa plná voňavej peny, pohár šampanského, plátky uhoriek na očiach a oddych. Aj takto môže vyzerať valentínsky program.

Dámska jazda

Obvolajte kamošky, ktoré sú single a naplánujte spoločný večer. Príjemná večera alebo bujará párty, to je jedno! Baviť sa budete tak či tak.

Poľovačka vo veľkom štýle

Nahoďte sa do zvodných šiat, vybehnite von a zbaľte toho najväčšieho fešáka, ktorého stretnete. Možno tak už o rok budete mať partnera, s ktorým si užijete romantického Valentína. :)

Foto: Facebook | Autor: Paťa