Šoubiznis Prezidentka sa rozhodla zamakať s Marošom Molnárom! Ako je na tom teraz?

Prezidentka sa rozhodla zamakať s Marošom Molnárom! Ako je na tom teraz?

Prezidentka Zuzana Čaputová patrí nepochybne medzi najkrajšie ženy v politickej sfére. Avšak ako sa hovorí, v zdravom tele, zdravý duch! Sympatická blondínka, ktorá stojí na čele krajiny, sa rozhodla ísť občanom príkladom – najvyššia ústavná činiteľka sa zverila rúk hviezdneho trénera Maroša Molnára!

Už na prvý pohľad je jasné, že hlava štátu Slovenskej Republiky Zuzana Čaputová sa o svoj reprezentatívny výzor stará, a taktiež nie je žiadnym tajomstvom, že obľubuje turistiku a šport. Podľa najnovších informácií denníka Nový Čas jej s kondíciou pomáha aj hviezdny tréner Maroš Molnár, ktorého diváci televízie Markíza poznajú vďaka obľúbenej relácii Extrémne premeny.

Maroš si ako profesionál tajomstvá svojich klientov stráži, nakoľko si to jeho práca vyžaduje. No po tom, čo navonok vyšla pikoška, že pod jeho dozorom cvičí aj samotná prezidentka, niečo málo predsa len prezradil.

,,My sa dohadujeme vždy podľa jej povinností, ako by sme mohli. Tá spolupráca bola úplne v začiatkoch a hľadali sme cestu, ako ten tréningový proces nastaviť čo najkvalitnejšie a najlepšie,” vysvetlila známa tvár žlto-modrej televízie, ktorá taktiež uviedla, aké mala z tak prominentného klienta spočiatku pocity.

,,Potešilo ma to, bol som veľmi rád, že môžem pomôcť našej hlave štátu. Bola to pre mňa veľká česť,” uviedol 47-ročný tréner, ktorý taktiež prezradil, že aktuálne sa Zuzane Čaputovej nevenuje, keďže jej zaneprázdnenosť ohľadom pandémie na Slovensku si vyžaduje mnoho času. ,,Ak bude chcieť pokračovať, tak ma osloví a ja budem veľmi rád, že s ňou budem ďalej pokračovať,” dodal k možnej spolupráci v budúcnosti Molnár.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/zuzana_caputova, videoarchiv.markiza.sk