Prezidentka Zuzana Čaputová včera prijala pozvanie do televízie Markíza, kde rozprávala o rastúcom domácom násilí, avšak diváci Telerána sa sústredili na niečoho úplne iné. Hlave štátu sa dostalo veľkej kritiky, ktorú podľa ľudí mala spôsobiť nesprávne zvolená téma v tejto epidemiologickej kríze. 

Hoci je domáce násilie veľmi vážnou témou a rozhodne ju netreba zanedbávať, ľudia si predstavujú ako prioritu najvyššej ústavnej činiteľky v odkomunikovaní aktuálnej politickej, ekonomickej a epidemiologickej situácii. ,,Ja som si myslela, že sa budú rozprávať aj o tom, čo sa týka vlády a plošného testovania, ale vidím, že Markíza zas robila riťolezca, ako aj ostatné média. Fakt je to veľmi smutné, že nemáme oporu ani v prezidentke,” uvádza v komentároch pod facebookovým príspevkom žlto-modrej televízie nespokojná diváčka.

,,Pani prezidentka, je tu oveľa dôležitejšia téma – násilie páchané na všetkých občanoch Slovenskej republiky. Staňte sa konečne našou prezidentkou, nie posluhovačkou iných. My si vás za to budeme ctiť a vážiť,” odkazuje hlave štátu jeden z občanov, ktorých téma domáceho násilia nanajvýš sklamala. ,,Nech porozpráva o tom, prečo je Matovič stále premiérom po toľkých prešľapoch!”

Prekvapivo niektorým divákom prekážal aj uhladený výzor reprezentatívnej ústavnej činiteľky. ,,Ja že príde strapatá, nenamaľovaná, ako ju pán Boh stvoril. Jej kaderník a vizážisti robia na plné obrátky. To len pre nás platí, že roznášame životu nebezpečný covid! Tie jej dristy o domácom násilí a ľudských právach ani nepočúvam,” rozhorčuje sa komentujúca. ,,Ty kašleš na ľudí! Hlavná vec, že sa pretŕča, aby ju bolo vidieť,” uvádza nahnevane neznámy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Televízia Markíza