V živote sympatickej hlavy štátu našej malej republiky sa pred rokom objavil nový muž, ktorým je dlhoročný aktivista Juraj Rizman. Ako aktuálne vidí vzťah so Zuzanou Čaputovou? 

Na sociálnych sieťach zaľúbencov Juraja Rizmana a Zuzany Čaputovej nájdeme len malé útržky z ich romantického vzťahu, ktorý si pred verejnosťou strážia. Avšak teraz partner našej prezidentky pre portál Nový Čas niečo málo prezradil.

,,Máme pre seba oveľa menej času, ako by sme chceli. Preto, keď sme spolu, snažíme sa hlavne veľa rozprávať a všetko spolu prežívať. Počas bežného týždňa zvykneme tráviť spoločný čas s deťmi, ale aj pri dobrom filme či vonku na dlhých prechádzkach so psami. No najradšej sme v prírode. Napríklad na túre v horách. Ale to sú pre nás momentálne vzhľadom na pandémiu, ale aj našu prácu veľmi výnimočné a vzácne chvíle, vysvetľuje v úvode interview Juraj, ktorý taktiež prezradil, ako sa jeho vzťah s hlavou štátu za 12 mesiacov zmenil.

,,Myslím, že náš vzťah je dnes pevnejší a hlbší ako na začiatku,“ Novému Času prezrádza prezidentkin poradca a zároveň vyvracia akékoľvek hádky so Zuzanou. ,,Niektoré veci sme si vysvetľovali. Ale že by sme sa hádali, to naozaj nie.“

Nakoľko sa zo šťastia Rizmana a prezidentky netešia len samotní zaľúbenci, ale aj dve dcéry Čaputovej a syn jej priateľa, došlo i k otázke zásnub. A hoci by mnohých určite zaujímalo, kedy a či sa ústavná činiteľka postaví „pred oltár“, jej milý odpovedá tajomne. ,,Sú to súkromné veci, ktoré komentovať nebudem.“

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook – Juraj Rizman, Zuzana Čaputová, Branislav Simoncik