Herec Maroš Kramár je svojím dobrým humorom na Slovensku povestný. Tentokrát to s ním však poriadne prehnal – a to rovno v prítomnosti našej hlavy štátu, prezidentky Zuzany Čaputovej! Tá totiž bola tajným hosťom v špeciálnej jubilejnej epizóde Inkognita, ktorého meno mal Kramár už tradične hádať spolu s Jozefom Vajdom, Mariánom Čekovským a Michalom Hudákom. Servítku si pred ústa rozhodne nedával, a tak sa červenal aj samotný moderátor Vlado Voštinár!

300. vydanie relácie JOJ-kárskej relácie Inkognito bude rozhodne v histórii televízie zaznamenané hrubým písmom. Kým obvykle sú tajnými hosťami Vlada Voštinára hlavne herci, speváci či televízne osobnosti, tentokrát si prizval niekoho skutočne špeciálneho. S tým štvorica „hádačov“, zdá sa, vôbec nepočítala, a to napriek tomu, že prezidentka Čaputová zožala potlesk ako dosiaľ nikto.

Prezidentka Zuzana Čaputová Inkognito.

Trapas v priamom prenose

„Je to živá bytosť?,“ opýtal sa dômyselne pri svojej prvej príležitosti Marián Čekovský, na čo mu moderátor odpovedal kladne. Maroš si ale neodpustil poznámku: „Podľa potlesku už dlho nebude…“ Chcel tým povedať, že nikto mladý by rozhodne nezožal taký obrovský počiatočný aplauz. No perlil ďalej. Pri domnienke jeho kolegov, že by mohlo ísť o Zdenku Studenkovú, zahlásil: „Vyskočila z torty. Preto tak tlieskali, lebo neuveriteľné sa stalo pravdou – zmestila sa. A konči toto vysielanie, že tú tortu z nej budeme…“ Maroš naznačil lízanie a pani prezidentka sa spolu s publikom zachádzala od smiechu. Len Vlado Voštinár vyzeral, akoby sa najradšej bol pod zem prepadol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tyká si Maroš s tajnou hosťkou? Nie. „A po dnešnom vysielaní už ani nebude,“ zahlásil moderátor, načo herec povedal, že si škrabošku už pre istotu nikdy nedá dole. Štvorica dosiaľ nebola k zisteniu o nič bližšie, správnu otázku položil až Jozef Vajda, keď sa opýtal, či tajomná neznáma pôsobí v šoubiznise. „Nebude to nejaká opica zo zoologickej?,“ zaskočil všetkých Maroš, načo v hľadisku vypukol búrlivý rehot.

Prezidentka Čaputová a Maroš Kramár Inkognito.

Od tohto momentu už netrvalo dlho a hosť bol odhalený. Na to, o koho ide, prišili Michal Hudák s Marošom Kramárom skoro súčasne, pričom známy blonďák sa v tej chvíli takmer prepadol od hanby. „Ja sa ospravedlňujem,“ Zuzane napokon prišiel pobozkať ruky s úprimnou ľútosťou a krásnym vyznaním, „milujem vás!“ Celý výstup si môžete pozrieť v priloženom videu.

Úsek s prezidentkou Čaputovou si môžete pozrieť od času 41:50


Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook/inkognitotvjoj