Obrovskému škandálu momentálne čelí obecná materská škola v Brunovciach v okrese Nové Mesto nad Váhom. Jedno z detí po dlhodobom trápení v škôlke pred rodičmi prehovorilo o mimoriadne zvláštnych praktikách učiteľky, ktorá mala svojich zverencov pravidelne trestať nepochopiteľným spôsobom.

Dlhoročná pedagogička si údajne spomedzi dvadsiatich škôlkárov vytipovala približne šesť detičiek, ktoré boli pravidelne terčom šikany. Maloletých mala zatvárať v malých a tmavých miestnostiach, kde sa dokonca nachádzali kúsky rozbitého skla, čo pre deti predstavovalo veľké nebezpečenstvo.

Okrem toho žena deti nútila umývať si po sebe kuchynské riady, prípadne im schválne odoberala z porcií jedla a vyhrážala sa im, že si po ne príde zlý čert. Prípad začala na podnet starostky obce okamžite prešetrovať polícia, ktorá momentálne zhromažďuje svedectvá od viacerých detí a ich rodičov.

„Je mi nesmierne ľúto, že musíme riešiť takú citlivú vec. S učiteľkou sme rozviazali pracovný pomer. Je absolútne neprípustné, aby deti mali strach pred pedagógom,“ zverila sa starostka Brunoviec Stanislava Zervanová. Ďalšie podrobnosti o nepríjemnej kauze sú zatiaľ nezverejnené, keďže ide o veľmi háklivú tému. Učiteľka však nateraz všetky obvinenia popiera so slovami, že deťom vraj nikdy v živote neublížila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

skolka

Zdroj: Cas.sk | Foto: Pixabay.com