Dara Rolins sa koncom roka postarala o poriadny rozruch, keď oznámila, že už viac ako 6 mesiacov tvorí pár s českým futbalistom Pavlom Nedvědom. Avšak zaľúbenci si zatiaľ užívajú len vzťah na diaľku – núka sa teda otázka, či premýšľajú nad spoločným bývaním.

Charizmatická speváčka žiari šťastím a z každého spoločného záberu s Pavlom Nedvědom je jasné, že dvojica je do seba až po uši zamilovaná. Jedinou prekážkou, ktorá by jej mohla stáť v ceste, je fakt, že Dara Rolins žije v Prahe a športovec v Turíne.

dara rolins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara a Pavel sa, samozrejme, rozprávajú aj o tom, kde spoločne zakotvia, aby boli obidvaja spokojní. Keďže umelkyňa je oveľa flexibilnejšia ako viceprezident futbalového klubu, zdá sa, že by bolo jednoduchšie, keby si blondínka zbalila kufre a odišla na Apeninský poloostrov.

 ,,Premýšľame o tom tiež, ale úplné presťahovanie by znamenalo, že už sa sem nevrátim. To ale nehrozí, mám dieťa. Laura chodí na českú školu a ja Prahu milujem, takže skôr to bude tak, že budeme jednou nohou v Taliansku a jednou nohou v Prahe,“ uviedla celebritná mamička pre Extra.cz.

dara rolins

Zdroj/Foto: extra.cz, Instagram/dararolins_vermi