Herečka Nela Pocisková dlhé roky tváričky svojich dvoch detí pred virtuálnym svetom ukrývala. Len prednedávnom však spravila výnimku a sledovateľom sa pochválila rozkošnou dcérkou Liankou. Tentoraz hrdá mamička ukázala ešte viac! 

Talentovaná speváčka na svojom Instagrame uverejnila sériu snímok a krátkych videí svojej rodinky jašiacej sa v bazéne. 4-ročná princezná si letné dni užívala naostro, s čím by možno nebol problém, pokiaľ by Nela Pocisková fotografie nahej dcérky neuverejnila.

,,Ja nechápem, že nemajú na jedny plavky z Tesca pre deti, a keď už teda nemajú, nech to aspoň nevycapujú verejne na sociálne siete, neviete aký úchylák si vaše deti nahráva,“ kritizuje konanie rodičov na sociálnych sieťach neznáma mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Všetci pedofili začali sledovať Pociskovú. Vážne môže verejne známa osoba svoju dcéru ukázať nahú? 4-ročnú? Už nemám slov,“ pridala sa ďalšia anonymná osoba obávajúca sa nástrah internetu. Nadaná kráska však s fotografiami problém nevidí a na jej sociálnych sieťach visia aj po týždni.

Zdroj/Foto: Instagram/pociskova.nela