Kedysi bol najväčšou hviezdou Hollywoodu a vďaka jedinečnému talentu a rozkošnému vzhľadu mu predpovedali hviezdnu kariéru. Macaulay Culkin žil vo svojich desiatich rokoch doslova americký sen a po uvedení filmu ,,Kevin, sám doma”, sa z neho stala z noci na ráno hviezda svetovej veľkosti. Ako to však už v Hollywoode býva, nič netrvá večne a aj útly blondiak musel zaplatiť za svoju slávu veľkú daň. 

36-ročný americký herec Macaulay Culkin je jedinečným príkladom toho, ako sa dá z najúspešnejšieho herca Hollywoodu padnúť až na samé dno. Nezbedník s anjelskou tvárou sa stal nechutným nástrojom svojich chamtivých rodičov, ktorí mienili hviezde série filmov Sám doma uchmatnúť celý majetok. Kit a Patricia sa po dlhodobých peripetiách rozhádali a po rozvode zveril súd ,,zvyšok” zárobkov do rúk 12-ročného Macaulaya, ktorý sa rozhodol pre herecký dôchodok. Napriek tomu, že sa herec objavil iba v zopár filmoch, celý svet si ho pamätá z dnes už kultových snímok, ktoré nesmú chýbať na televíznych obrazovkách počas žiadnych sviatkov.

Sympaťák podľahol vo svojich 22. rokoch hlbokým a veľkým očiam hereckej kolegyne a s Milou Kunis tvoril napokon pár dlhých 9 rokov. Žiaľ, kým fanúšikovia si výzor mladého herca vždy spájali najmä s jedinečnou trilógiou o prešpekulovanom chlapcovi, ktorý sa nebojí ani ,,drsných” zlodejov, verejnosť mnohokrát šokoval svojim strhaným, prepitým a od drog znetvoreným zovňajškom. Ako sa však zdá, Culkin, ktorý sa dnes živí ako DJ v New Yorku a taktiež občas vystupuje so svojou kapelou The Pizza Underground, si konečne vstúpil do svedomia a v uliciach sa objavil so sviežim lookom. Kevin McCallister dnes opäť vyzerá skutočne výborne a po turbulentnom živote, ktorý viedol dve desaťročia, vyzerá snáď najlepšie za posledných x rokov. A že je v tom outfite s hrubými okuliarmi celkom na zožratie, nemyslíte? :)

Macaulay Culkin s expartnerkou Milou Kunis

Sám doma- stratený v živote

Macaulay Culkin dnes!

Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk