Ak ste si mysleli, že luxusná svadba Dominiky Cibulkovej bola príliš drahá, sme skutočne zvedavé, čo poviete na tento mladý pár z východného Slovenska. Aj keď je rómska komunita známa svojimi honosnými oslavami, trhanie stoeuroviek na znak šťastia nám pripadá trošku prehnané. Ale viete ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát. 

A vraj sa na východe nežije dobre. Prd! Všade sa žije tak, ako si to zariadite. A mladomanželia Lukáš s Evkou si to veru zariadili dobre! Šaty ako Andrea Verešová, štvordňový maratón hodovania, stoly prehnuté od dobrého jedla, limuzína, muzikanti z Budapešti aj Veľkej Británie. Z celkovej hodnoty ich veľkého dňa sa vám zatočí hlava.

01

Poďme sa pozrieť na konkrétne čísla. Svadba trvala štyri dni, presne ako kážu tradície. Podľa informácií Nového Času bolo nachystaných 400 litrov alkoholu, pečené prasa, rôzne poschodové torty, 4 000 zákuskov a sladkostí všetkého druhu.

8

Ako každá nevesta, aj Evka chcela vyzerať dokonale. Šaty s pravým zlatým zdobením sa vyrábali dva mesiace a postarala sa o ne módna návrhárka Natasha Azaryi, ktorá už s podobnými netradičnými kúskami skúsenosti má, nakoľko šaty Zuzany Plačkovej a’la cukrová vata, pochádzajú tiež z jej dielne.

063

Šaty, zlatá korunka aj čipka stáli 10 000 eur. Áno, čítate dobre. Desať litrov! Matka zem! Na ženíchovi sa trocha ušetrilo, nakoľko jeho biely oblek, šitý na mieru, stál ,,len“ 1 500.

Avšak, viete ako sa hovorí, ak je z čoho míňať, prečo by sme neminuli. Žijeme len raz a peniaze si so sebou do hrobu nevezmeme. Tento mladý pár z Michaloviec spečatil svoju lásku vo veľkom štýle a ako sami hovoria, ľúbia sa celý život a ich láska na prvý pohľad si zaslúžila presne takúto veľkú oslavu. :)

Foto/ Video: YouTube