V piatok na sociálnych sieťach premiér Igor Matovič informoval o tom, že sa stal jedným z ľudí infikovaných koronavírusom. Aktuálne dni tak svoj Facebook plní rôznymi príspevkami, v ktorých opisuje priebeh karantény tesne pred sviatkami. A aby mu samému nebolo smutno, minister vnútra Roman Mikulec ho potešil milým darčekom. 

Tesne pred vianočnými sviatkami sa aj predseda vlády Igor Matovič zaradil do smutnej štatistiky ľudí nakazených Covidom-19. Premiér ide príkladom a od svojej rodiny je izolovaný v karanténe sám v izbe – pred jej dvere mu najbližší nosia nielen jedlo, ale i darčeky.

igor matovič

,,Ľudia mi posielajú rôzne lieky či recepty. Vodka s bromhexinom zatiaľ medzi nimi nefiguruje, ale nájde sa hocičo. Pavlínka práve z našej „schránky“ priniesla ploskačku s domácou mandľovicou od kamaráta aj s milým odkazom. Hmm, to je karanténa iná,“ Matovič uviedol na sociálnych sieťach v nedeľu, pričom v rovnaký deň na Facebook zavesil fotografiu s darčekom od ministra vnútra Romana Mikulca.

,,Klopklop na dvere, otvorím a tam špeci stromček, čo sme od pána ministra vnútra dostali a moje kočky zložili. Nuž, tentokrát to bude zvláštne – kočky budú mať svoj živý stromček a ja svoj v mojej karanténne. Len či bude mať Ježiško odvahu mi pod stromček do karantény aspoň malý darček priniesť, to sa nechám prekvapiť,“ napísal líder strany OĽANO k snímke vyzdobeného dreveného stromčeku, ktorý bude predsedovu izolovanú izbu v týchto dňoch osamote spestrovať.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Igor Matovič