Do slovenských kín si to namieril dlho očakávaný film natočený podľa motívov knižnej novely od uznávanej spisovateľky Evity Urbaníkovej. Nový hit s názvom Príliš osobná známosť spojil tri ženy s rôznymi osudmi, pričom hlavných úloh sa zhostili známe herečky. Jedna z hrdiniek sa však na slávnostnú premiéru nedostavila, a to z nesmierne ľútostivých dôvodov.

Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Petra Hřebíčková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš či Janko Popovič Volarič – to sú mená niektorých umelcov, podieľajúcich sa na tvorbe česko-slovenskej filmovej novinky. V utorok večer však na bratislavskom uvedení jedna dôležitá tvár chýbala, keďže sa musela navždy rozlúčiť s milovanou osobou.

Prilis osobna znamost

Eliška Balzerová, stvárňujúca postavu láskavej dôchodkyne Evy, účasť v kine nášho hlavného mesta odmietla. Nie preto, že by sa z úspechu nakrútenej snímky netešila, ale preto, že obrovskú radosť práve v tom čase preťala smutná strata v rodine. Herečka v dobe oficiálneho vypustenia “Príliš osobnej známosti” prišla o mamku, ktorá sa dožila úctyhodného veku 97 rokov.

Pani Květoslava zomrela prirodzeným spôsobom na starobu, no jej dcéra túto ranu veľmi ťažko znáša. Pri pohľade na fotky zo spoločenskej udalosti tak môžeme vidieť, že väčšina zainteresovaných osobností sa dostavila v čiernych róbach, čo bol možno znak spolupatričnosti s trúchliacou kolegyňou. Celej rodine vyjadrujeme hlbokú sústrasť!

prilis osobna znamost premiera

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/prilis_osobna_znamost