Hoci sa premiér SR Igor Matovič po skončení rokovania vlády tlačovej konferencie nezúčastnil a novinári si ho odchytili až neskôr, líder strany OĽANO dal svoj postoj k aktuálnej situácii vedieť opäť prostredníctvom sociálnych sietí. 

Od 19. novembra platí na Slovensku zákaz vychádzania, nakoľko sme sa dostali do rekordných čísel v rámci infikovaných osôb Covidom-19 a ľudí, ktorí boj s týmto vírusom prehrali. No keďže je v hre stále množstvo výnimiek, aj premiér Igor Matovič žiada svojským spôsobom občanov o zodpovednosť.

Premiér Slovenskej republiky

,,Vírus nie je silnejší, len my sme slabší. Bludy z každej strany nám mysle opantali, zdravý rozum a pud sebazáchovy sme zavrhli a osemtisíc pozitívnych za deň je nášho zľahčovania ovocím ale vyhrať musíme a vyhráme,“ uvádza predseda vlády vo svojom facebookovom statuse. 

,,Čím skôr si zkalibrujeme mysle s verejným a nie len svojím záujmom, tým skôr z tmy, ktorú najbližšie týždne zažijeme, vystúpime. Držme si palce, dobre bude, aj keď tomu ani veriť už nechceme,“ napísal na sociálne siete vo večerných hodinách Igor Matovič.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook – Igor Matovič