Bývalá hviezda reality show Farma Jana Hrmová sa môže pochváliť atraktívnym zjavom, čoho si je sama veľmi dobre vedomá. Práve vďaka krásnym črtám tváre si sebavedomá milovníčka mejkapu môže dovoliť experimentovať nielen v oblasti líčenia, ale i pri odvážnejších úpravách. Po tom, ako sa z tmavovlásky postupne stala blondínka, prišlo na rad niečo nevídané!

Ukecanú slečnu z populárnej markizáckej súťaže si pamätáme ako príťažlivú kočku s typickou dlhou havraňou hrivou. Silná hráčka napokon neupadla do zabudnutia ani po vypnutí kamier, keďže dodnes skalných fanúšikov zásobuje častými príspevkami, týkajúcimi sa módy, líčenia či marketingových kampaní.

jana hrmová

Len pár týždňov dozadu sa známa kráska odhodlala na obrovskú zmenu, keď si po rokoch dopriala úplný prerod účesu. Z dlhoročnej brunetky totiž v salóne vykúzlili kočku s krátkymi hnedými vlasmi, pri čom to však neskončilo – Hrmovú sme prednedávnom mohli uzrieť ako úplnú blondínu.

Jana Hrmová

Aj svetlý odtieň je dnes už minulosťou, nakoľko sa mladej experimentátorke podaril nečakaný kúsok. ,,Naozaj som si ešte pred pár hodinami nemyslela, že zo mňa bude modrovláska, ale život nás dokáže vždy prekvapiť. Je to iba toner, takže sa to bude pomerne rýchlo vymývať. Len otázka je, či do siva alebo bledomodra,” šokovala bývalá farmárka, ktorá pri pohľade na výsledok netajila mierne rozpaky. Tak čo poviete, hodí sa Jane modrá farba?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Hrmová modré vlasy

Zdroj|Foto: Instagram/Janahrmi