Zuzana Plačková je majsterkou premien, pričom jej fotografie sú jasným dôkazom toho, ako dokážu šikovné ruky odborníkov vyčarovať z človeka novú osobu. Posledné mesiace bola ale známa influencerka verná dlhánskym tmavým vlasom, tým však dnes na jej hlave odzvonilo!

Prostorekú modelku z Čadce Slovensko spoznala vďaka reality show Hotel Paradise, kde sa predstavila ako dlhovlasá blondína. Tejto farbe vlasov bola Zuzana Plačková síce verná niekoľko rokov, no do dnešného dňa už stihla na hlave prestriedať všetky možné odtiene od červenej, modrej, čiernej až po tmavohnedú, ktorou sa prezentovala posledné obdobie.

Dlhánske havranie príčesky dodávali známej podnikateľke poriadny kus extravagancie, vďaka ktorému bola všade, kde sa pohla, neprehliadnuteľná. Zuzana však s príchodom teplejších dní zatúžila po zmene a rozhodla sa všetky karty vsadiť na prirodzenosť.

,,Mám ich ostrihané, mám ich kratšie a asi o dva tri odtiene bledšie ako tie tmavohnedé, čo som mala,” na Instagrame objasnila svoju premenu Queen Plačková, ktorej to s novým účesom skutočne pristane, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana s novými vlasmi

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova