Influencerka Silvia Kucherenko sa môže pochváliť výkonom, na aký by sa odhodlalo len veľmi málo žien, holdujúcich pravidelným estetickým úpravám tváre. Hoci boli napichané pery a výrazné líčenie v minulosti jej poznávacím znamením, dnes sa karta totálne obrátila. Rozdiel medzi Sisiným výzorom pred a po celkovej premene vás dostane!

Modelke sa po niekoľkých mesiacoch zmien podarilo kompletne zbaviť umelých príkras na tvári, vďaka čomu môže fanúšikom konečne odhaliť absolútne prirodzenú vizáž bez akýchkoľvek prehnaných úprav.

silvia kucherenko

Samotná Silvia priznáva, že sa k svojej bývalej podobe už nikdy vrátiť neplánuje, nakoľko sa vo vlastnej koži cíti omnoho komfortnejšie. Pre finálne porovnanie zvolila fotografiu z dávnejších čias, ku ktorej priložila aktuálne zábery – výsledok je ohromujúci.

,,Súčasnosť a minulosť. Obočie a tie mihalnice… dnes fungujem so všetkým prirodzeným bez problémov, nemám ani umelé komické mihalnice ani obočie a tak je to fajn. A o perách alá kačica radšej pomlčím, ale tak vtedy to bolo cool,” Kucherenko zhodnotila zmeny zovňajšku, aké odkryli prirodzený ženský pôvab a zároveň ju viditeľne omladili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

silvia kucherenko silvia kucherenko

Zdroj|Foto: Instagram/Official_silviakucherenko