Riaditeľka módnej televízie Fashion TV sa do dnešného dňa prebudila už ako pani Gabriela Rumanová. Na jej včerajšej životnej udalosti, samozrejme, nemohla chýbať ani Jasmina Alagič. V čom moderátorka zavítala na svadbu svojej veľmi dobrej kamarátky?

Gabika Drobová, dnes už Rumanová, 20. apríla oficiálne prisľúbila celoživotnú vernosť a lásku v dobrom aj zlom partnerovi Karolovi. Na svojej druhej svadbe však šokovala poriadne originálnymi šatami z dielne módnej dizajnérky Veroniky Hložníkovej. Blondínka do manželského zväzku vstúpila v elegantných nohaviciach, na ktorých mala pripnutú dlhú vlečku.

Na svojej vizáži si dala záležať aj hosťka Jasmina Alagič, ktorá sa zverila do rúk vyhľadávaných profesionálov a zároveň kamarátov – kaderníka Janka Molnára a make-up artistu Milana Švingála. Čo sa týka šiat, očarujúca kráska stavila na jednoduchú dlhú róbu s hlbokým výstrihom, ktorý zaplnila zlatými retiazkami. Vďaka cyklámenovej farbe však bola polovička rapera Rytmusa neprehliadnuteľná a žiarila doslova na všetky strany.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Premena Jasminy Alagič

 

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, gabrieladrobova