Jedna z najpopulárnejších slovenských športovkýň Dominika Cibulková sa v očiach verejnosti nespája len s tenisom, ale i s módou. Domča však pred pár hodinami všetkých fanúšikov poriadne prekvapila, keď luxusné kúsky vymenila za to, čo je Slovákom najbližšie – kroj!

V oblasti módy je Domča považovaná za jednu z najväčších slovenských trendsetteriek. Kým ostatní tak nad niektorými vychytávkami zalamujú ruky, ona si ich nemá problém obliecť a vyraziť do ulíc, pričom niektoré modely sa šplhajú do astronomických výšok.

Dominika Cibulkova

Známa tenistka bola za svoje outfity neraz verejnosťou pretriasaná v nie príliš najlepšom svetle, pod čo sa podpísali najmä jej kožuchy zo zvierat. Dominikine najnovšie fotky preto určite mnohé z vás príjemne prekvapia a doslova vám vyrazia dych. Blondínka, ktorá 6. mája oslávi 30. narodeniny, sa totiž najnovšie predviedla v tradičnom slovenskom kroji!

Krásna športovkyňa sa premenila na dokonalú folkloristku, ktorej na Instagrame skláňajú poklonu všetci domáci fanúšikovia vrátane celebrít, ako sú Dara Rolins, Lukáš Kimlička, spevácke duo Twiins či riaditeľka módnej televízie Fashion TV Czech&Slovak Gabika Drobová. A ako sa Domča v kroji páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Cibulkova

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova, dararolins_vermi