Takmer každý má nejakú predstavu samého seba, ktorú by chcel jedného pekného dňa dosiahnuť. Niektorí túžia byť dokonalou tvárou pre modelingové magazíny, iným by stačilo, ak by nejaké to kilečko schudli. V neposlednom rade ale medzi nami žijú aj atypické osoby, ktoré by sa radi videli ako dokonalé napodobeniny rôznych neživých osôb – v tomto prípade bábik. Presne to sa snaží dosiahnuť Honza. 

Honza bol ešte pred pár rokmi chalan, ktorého by ste ľahko v dave prehliadli. Venoval sa foteniu a žil si svoj umelecký život. Pred dvoma rokmi sa však rozhodol pre radikálnu zmenu tela. Zapáčila sa mu totiž predstava, že bude vyzerať ako bábika Bratz – v jeho ceste ho nezastavila ani bolesť, ktorú musí kvôli premene pretrpieť.

V máji svojský mladík podstúpil zatiaľ najdrastickejší zákrok. ,,Včera som urobil svoju prvú estetickú operáciu v živote LIPLIFT na klinike v Bratislave. Veľmi precízny a skvelý doktor mi začal tvoriť pery, ktoré by som v budúcnosti chcel,” prezradil minulý mesiac sledovateľom na sociálnych sieťach.

Podľa informácií portálu Extra.cz ale Honza absolvoval LIPLIFT už aj po druhýkrát, kvôli čomu sa jeho tvár musela vysporiadať až s 50-timi stehmi. Veru, proti gustu žiaden dišputát, a keď sa chlapec cíti takto dobre a sebavedomo, je to jeho vec. ,,Milujem barbie štýl, štýl plný extravagantnosti, jedinečnosti, originality. Každý z vás môže byť výnimočný. Nezáleží aký/aká si. Tvoja spokojnosť v živote je prvoradá,” mladý Čech o sebe napísal na svojich stránkach.

Zdroj: extra.cz, oyeyourspace.com, Instagram/simsa.honza | Foto: Instagram/simsa.honza