Tretia séria šou Extrémne premeny je v plnom prúde. Včera sme mohli na obrazovkách Markízy sledovať ďalšiu bojovníčku, ktorá sa pred kamerami rozhodla absolvovať ročnú púť s trénerom Marošom Molnárom. Julkin chtíč a sila napredovať doslova vyrážali dych. Aj vďaka tomu sa vo finále zjavila nová žena, ktorá svojho mentora dojala k slzám.

Dôvodom, prečo sa Juliana Kužmová prihlásila do šou Extrémne premeny, bol najmä jej malý synček Tomáško, pri ktorom so svojimi 140-timi kilami nevedela byť tak aktívnou mamou, ako by potreboval. Okrem toho Julku k závažnému rozhodnutiu motivovala túžba chlapčekovi priniesť súrodenca.

Rok v znamení znovuzrodenia nebol pre 28-ročnú východniarku žiadnou prechádzkou ružovou záhradou. Najťažšie boli zrejme prvé tri týždne, ktoré strávila s Marošom Molnárom v bootcampe. Avšak Julkiným veľkým šťastím je, že má po svojom boku skvelého manžela – ten prispôsobil všetko na to, aby sa jeho polovičke chudlo v čo najlepších podmienkach.

Práve Jarovi patrila v závere šou najväčšia vďaka, a to dokonca i od rodičov hlavnej hrdinky programu. Tí dali totiž svojej dcére kedysi na výber – buď Jaro alebo oni, nakoľko im prekážalo, že si ich ratolesť chce vziať rozvedeného muža. Dlhoročne naštrbené vzťahy sa teda konečne napravili a z Juliany sa stala jedna šťastná žena, z ktorej vo finále vyžarovala na kilometre pozitívna energia. Okrem toho treba vyzdvihnúť aj jej fyzickú premenu – namiesto 140-kilovej moletky stála pri Marošovi nádherná 75-kilová bohyňa!

Keď sa mladá mamička videla na svojich starších záberoch, nemohla uveriť, že sa pozerá na seba, pričom sa neubránila slzám. Tie niekoľkokrát pri Julke nedokázal zadržať ani známy tréner, avšak najviac ho premohli emócie vo chvíli, keď mu Julka venovala darček v podobe desaťročnej slivovice alias trénerovice, vylepšenej ich spoločnou fotografiou a krásnymi veršami. V štúdiu zrazu nastal jeden z najsilnejších okamihov celej šou, ktorý rozhodne dojal nejedného diváka. Pozrieť si ho môžete v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Streamable, Instagram/tvmarkizaofficial