Napriek tomu, že Máriu Bartalos ešte stále vídame na obrazovkách TV Markíza, konkrétne v seriáli Oteckovia, všetci diváci vedia, že sa čoskoro budú musieť s postavou učiteľky Lindy rozlúčiť. Príčinou je Maryno tehotenstvo, o ktorom sú už známe i podrobnejšie informácie.

Mary Bartalos sa už niekoľko mesiacov teší zo svojho prvého bábätka, ktoré jej rastie v brušku. Avšak ešte nedávno tvrdila, že jeho pohlavie nepozná, čo dnes vôbec neplatí. V rozhovore pre TV Markíza totiž úspešná herečka prezradila, či nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko.

maria bartalos

Slovenská kráska priznala, že pohlavie chcela vedieť dopredu, keďže čakať až do konca by zrejme nevydržala ani ona, ani jej manžel Adrián. Následne sa ale tak trochu prekecla. ,,Toto je jedna veľká výhoda, že moje sestry majú všetky chlapcov. Čiže my všetky veci sme dostali,” týmito slovami Mary odpovedala na otázku, či už pre bábätko nakupujú aj vecičky.

bartalos

To, že sa s polovičkou naozaj pripravujú na príchod synčeka, ktorý by mal do rodinky pribudnúť v júni, Mária s úsmevom potvrdila. Dovtedy sa ale bude seriálová Linda určite venovať svojej vášni – tancu, pričom nedávno si spolu s manželom otvorili dokonca prvé vlastné štúdio venované cvičiacej metóde movement.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/maria.bartalos

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.