Keď sa pred niekoľkými mesiacmi prevalilo, že bývalá superstaristka Barbora Balúchová otehotnela s najznámejším slovenským ,,milovníkom” žien, Borisom Kollárom, na Slovensku sa rozpútala hotová poľovačka na mladú speváčku. Tá na negatívne komentáre svojim neprajníkom iba ironicky odkázala: ,,Som úplne najväčšia zlatokopka na Slovensku!”

Podnikateľka a speváčka Barbora Balúchová sa momentálne drží od mediálneho kolotoča čo najďalej. V súčasnosti je v radostnom očakávaní svojho prvého potomka, ktorého splodila s multioteckom Borisom Kollárom. Aj keď to bude pre politika už jeho desiate dieťa, ako sa zdá, Barbora prežíva to najčarovnejšie a jedinečné odbobie svojho života. Na sociálnej sieti Instagram totiž zverejnila fotografiu, pri ktorej konečne prelomila mlčanie a vôbec prvýkrát opísala svoje pocity z tehotenstva: ,,Najkrajšie obdobie môjho života. Každá sekunda prináša daľší nový a neopísateľný pocit.” Na slovo je síce skúpa, ale o to viac šťastná. :)

barbora2

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)