Miláčik Ameriky a večne dokonalá Taylor Swift nie je až takou princeznou, ako sa po dlhé roky prezentovala. Mladá speváčka sa po turbulentnom rozchode s najpopulárnejším DJ-om sveta, Calvinom Harrisom, pekne vyfarbila a ako sa zdá, stále sa nedokáže zmieriť s laxným prístupom svojho ex voči jej osobe. 

Ach, Taylor, Taylor. Aj keď sa zdalo, že najlepšie zarábajúca speváčka sveta nedokáže urobiť ani jeden krok vedľa a všetci jej ,,necitliví“ bývalí frajeri jej extrémne ublížili, na svetlo sveta sa dostávajú informácie, ktoré tvrdia, že popová princezná nie až taká dokonalá. V podstate VRAJ ide len o rozmaznanú mršku, ktorá dokáže manipulovať so svojimi najbližšími. Iba prednedávnom obletela svet šokujúca správa, že Taylor Swift a Calvin Harris, ktorí tvorili jeden z najkrajších párov šoubiznisu, sa rozišli. Aj keď mnohí fanúšikovia očakávali od speváčky nový hit o bolestivej láske, umelkyňa všetkým doslova vytrela zrak. Už necelé dva týždne po rozchode ju nachytali, ako si rozžiarená vykračuje ruka v ruke s hercom Tomom Hiddlestonom. Hrdličky sa spolu objavili na niekoľkých súkromných akciách, prevetrali zopár miest a Taylor sa vraj nechala počuť, že Toma považuje za muža svojho života (ďalšieho???).

Prednedávnom podal hovorca americkej speváčky vyhlásenie o jej autorskom podiele na Harrisovej najnovšej skladbe ,,This Is What You Came For“, ktorú vyprodukoval so speváčkou Rihannou. Pieseň vraj napísala pod pseudonymom Nils Sjöberg a podľa jeho vyjadrenia v skladbe aj spieva. DJ-a evidentne prestala uletenosť Swift baviť a k informácií vydal jasné stanovisko: ,,A dokonca tam aj trocha spieva. Úžasná textárka a dala to skvele ako zvyčajne. Ja som napísal hudbu, robil produkciu, aranžmá a strihal som vokály. No nakoniec chcela, aby to ostalo tajomstvo, preto ten pseudonym. Zraňuje ma, že ona a jej tím dokážu zájsť tak ďaleko a snažia sa mi pokaziť image. Myslím, že pokiaľ si šťastná vo svojom novom vzťahu, mala by si sa skôr zamerať naň, ako na snahu zničiť svojho bývalého, len preto, že niečo urobil. Viem, že si užívaš voľno počas turné. Potrebuješ zničiť niekoho nového a pochovať ho ako Katy a ďalších, ale ja to nebudem, prepáč. Nedovolím to. Prosím, zameraj sa na pozitívne aspekty svojho života, pretože ho máš naozaj skvelý,“ odkázal Calvin na sociálnej sieti. Nuž, takýto kopanec do ega by len veľmi ťažko rozdýchala akákoľvek žena.

Viac pikošiek o celebritách nájdete tu: http://www.pikosky.sk/2016/07/14/moze-za-ich-rozchod-spolupraca-na-pesnicke/#ixzz4ETmBUXFu

Video: YouTube | Foto: hdwallpapers.in