12. mája, a teda presne včera, sa mamičkám po celom svete rozdávali darčeky a milé pozornosti ako prejav úcty pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek. Pre budúcu maminu Jasminu Alagič sa však stala uplynulá nedeľa výnimočnou aj z iného dôvodu – dostala nádherné prekvapenie od svojich priateliek.

Od dňa D, a teda udalosti, ktorú mnohí označujú za svadbu roka, delí Jasminu Alagič a Rytmusa doslova len pár dní. Slzy dojatia však tiekli už včera, o čo sa postarali kráskine najbližšie kamarátky.

,,Milujem život! Ľudia koľkokrát nechápu, prečo ho toľko ospevujem, presne pre toto,” zanechala budúca mamička pri videu, zobrazujúcom jej prekvapivý a najmä dojatý výraz tváre po tom, ako ju Paťo podstrčil do obývačky, kde zbadala sedieť niekoľko dám. ,,Bože, ďakujem, že mám také šťastie na ľudí, to je podľa mňa presne recept na šťastie, pretože tí vám život robia takým, aký je,” neskrývala nadšenie rozčarovaná brunetka.

Všetci dobre vieme, že chvíle s milovanými a pocit, že vás obklopujú skvelí ľudia, znamenajú pre človeka omnoho viac ako akékoľvek hmotné dary. ,,Takže ďakujem, ďakujem za úžasnú rodinu, za tieto moje úžasné miliónročné priateľstva, ktoré už sú vlastne rodinou tiež a za môjho muža, ktorý už tiež o chvíľu bude oficiálne rodina,” verejne poďakovala budúca pani Vrbovská. Jasmina tak vďaka svojim dievčatám určite prežila jedno z najkrajších životných prekvapení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic