Takéto niečo by veru nečakal asi nikto! Od natáčania prvých dielov o slávnom čarodejníkovi ubehli už dlhé roky, no s odstupom času sa zdá, že niektorí herci z Harryho Pottera k sebe majú poriadne blízko. Najnovšie sa vo veľkom diskutuje o údajnom romániku medzi dvomi hlavnými hrdinami čarodejníckej ságy.

Dve výrazné postavy, ktoré vo filme stvárňovali večných nepriateľov, si v súkromí po rokoch prekvapivo našli k sebe cestu. Reč je o pôvabnej herečke Emme Watson a jej kolegovi Tomovi Feltonovi – so spojením bystrej Hermiony Grangerovej a úlisného zákeráka Draca Malfoya by rátal asi len málokto.

Draco Hermiona

Hoci sú tieto dve postavy v hlavách divákov zakorenené ako znepriatelení študenti, v reálnom živote je to predsa len trochu inak. Obľúbení umelci totiž v posledných mesiacoch uverejnili na sociálnych sieťach niekoľko spoločných záberov, prezrádzajúcich veľmi blízky vzťah.

Emma trávi s Tomom veľa času, pričom sa dvojica venuje cestovaniu i spoločným aktivitám, pri ktorých sa neváhajú jeden druhého dotýkať alebo pózovať len v pyžamách. Nadšenci nečakaných zaľúbencov im už dokonca vymysleli aj originálnu prezývku “Dramione”, pochádzajúcu z mien ich filmových postáv Draco a Hermiona. No povedali by ste toto do nich?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tom Felton

Zdroj: Instagram/Tomfelton | Foto: Instagram/Tomfelton, Emmawatson, Danielradcliffephotos