30-ročná balkánska kráska Jasmina Alagič sa do povedomia širokej verejnosti dostala najmä ako moderátorka speváckej šou Superstar, pričom neskôr bola jej sláva posilnená vzťahom s úspešným raperom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským. Čerstvá mamina synčeka Sanela má vo zvyku ľudí prekvapovať rôznymi formami, no to, čo naposledy predviedla, vás dostane do kolien.

Okrem moderovania spoločenských podujatí súvisiacich s módou sa pôvabná plavovláska objavuje napríklad ako hosť v obľúbených reláciách, kde prezentuje svoje názory i rozličné zručnosti. Jasmina sa zároveň stala veľmi aktívnou influencerkou aj na sociálnej sieti Instagram, kde sa môže pochváliť viac ako 400 tisíc sledovateľmi.

jasmina alagič

Práve tým mohla totálne padnúť sánka pri pohľade na vysmiatu nežnú krásku sediacu za honosným klavírom. Mnohým tak určite v prvom momente napadla jediná otázka – ovláda slávna Jasmina Alagič hru na vznešený hudobný nástroj?

jasmina alagic klavir

Jasmine sa podaril husársky kúsok

Hrdá pani Vrbovská si pre priaznivcov dokonca pripravila podarenú video nahrávku, ktorou na podobné myšlienky dáva jasnú odpoveď. Už pri prvých tónoch vážnej klasiky je jasné, že takýto kúsok by dokázal zvládnuť len skutočný umelec.

Alagič sa hre na klavíri naplno oddala, keď sa vtom stalo niečo nečakané. Napriek tomu, že ruky náhle ušli z klávesov, hudba hrať neprestala, a to bol očividný dôkaz toho, že moderátorka sa zase raz skvele pobavila. Hoci to spočiatku skutočne pôsobilo tak, že Rytmusova manželka pred ľuďmi doteraz skrývala nevídané umelecké cítenie a parádne zručnosti, jedná sa len o ďalší svojský fórik zo strany pojašenej a humor milujúcej maminy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj|Foto: Instagram/Jasmina_alagic