Má to už za sebou! Zuzana Plačková si užíva prvé chvíle so svojím vytúženým dieťatkom, ktoré dostalo podľa plánu netradičné meno Dion. Ako sa obľúbená influencerka cíti pár dní po pôrode?

V piatok podvečer (2. septembra) sa manželia Strauszovci podelili s fanúšikmi o krásnu novinu. Zo Zuzany a Reného sa stali šťastní rodičia. Čerstvá mamička počas víkendu obdržala nielen množstvo gratulácií, ale aj otázok o tom, ako materstvo zvláda.

,,Na moje prekvapenie, neviem, či ja som tak silná, ale čakala som tak 100-násobne horšie všetko. Myslím si, že to zvládam výborne a bolesti som rozchodila nasilu, lebo som niekde počula, že každý krok bolí menej a menej a ono to naozaj tak je,“ napísala podnikateľka, ktorá sa cíti prekvapivo natoľko dobre, žeby vraj pokojne išla aj do roboty. Jediné, čo ju trápi, sú boľavé kríže.

Zo synčeka sa čiernovláska, samozrejme, veľmi teší a jeho prítomnosť si užíva najviac, ako sa dá. ,,Nechápem, že ja som porodila tak nádherné dieťa. Čakala som hocičo, ale že bude tak dokonalý, to naozaj nie,“ uviedla hrdá mamička. Okrem toho Zuzka poďakovala personálu, vďaka ktorému si pobyt na Kramároch nevie vynachváliť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova