Osud to najznámejším slovenským dvojičkám zariadil tak, že aj v dospelosti spolu zdieľajú jednu domácnosť, v ktorej vychovávajú svoje dcérky. Veroniku a Danielu s rodinou čaká ešte letná dovolenka, avšak oteckovia ich princezničiek na nej určite nebudú.

Leto 2022 sa u Twiinsek nesie v znamení sťahovania sa a zveľaďovania nového domčeku. Relax pri mori tak dievčatá čaká až v septembri, kedy plánujú ísť so svojimi najbližšími na Cyprus. So Stanislavom Lobotkom, otcom Danielinej Lindy, a Matúšom Kolárovským, otcom Veronikinej Ney, baby nepočítajú.

Redaktorku Nového Času zaujímalo, či ani do budúcna neprichádza do úvahy nejaký výlet s otcami dcér. ,,Fú, to netuším. Ja nič nezavrhujem, ale netuším, ako by tá druhá strana reagovala na takéto niečo. Netuším, vôbec,“ uviedla Vebi, pričom jej sestra zdieľa rovnaký názor.

 

,,Stanislav je pracovne dosť vyťažený, takže tam to potom riešime… je to trošku ťažšie zorganizovať, ako bežne, keď žijú dvaja rodičia na Slovensku,“ pokračovala Daniela, ktorej expartner hrá profesionálne futbal v Neapole. Následne zaznela otázka, či dievčatká svojim otcom nechýbajú. ,,V tvojom prípade neviem, teda asi úplne nie,“ prekvapila Dadka smerujúc k svojej dvojičke. ,,Neviem, neviem… asi, asi nie,“ prikývla so smiechom Veronika narážajúc na o 15 rokov mladšieho herca a speváka Yaela.

,,My si volávame každý deň alebo si posielame videá, takže v pohode. Malá komunikuje,“ na záver prezradila Lobotkova exparnerka, pričom pomyselná vojnová sekera je už podľa jej slov zakopaná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela nizlova

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/veronikatwiiins, danielatwiins