Televízna stálica Zdena Studenková sa vo svete šoubiznisu pohybuje dlhé roky, jej tvár preto pozná asi každý Slovák. 66-ročná herečka pôsobí na svoj vek vždy veľmi mladistvo a energicky, čomu možno prospieva aj vzťah s o dosť mladším partnerom Braňom Kostkom. Napriek tomu by ale v ich prípade oznámenie o tehotenstve čakal asi málokto, no Zdenke sa predsa len raz podaril husársky kúsok…

Slávna umelkyňa sa v posledných rokoch často vyskytuje v zábavných reláciách, ako napríklad Inkognito či Nikto nie je dokonalý. Práve v druhom spomenutom programe vyriekla počas jedného natáčania slová, po akých publikum vybuchlo smiechom.

nikto nie je dokonaly

Zdenka ešte v roku 2017 vyrozprávala v jojkárskej šou krátku historku o tom, ako si pri jednom vyšetrení na magnetickej rezonancii zabudla so sebou vziať dioptrické okuliare, z čoho vznikli trápne, avšak veselé momenty.

Herečka mala pred vstupom do ordinácie vyplniť dotazník, kde nielenže omylom uviedla, že jej poprsie nie je pravé, no kvôli slabšiemu zraku označila aj omnoho zaujímavejšie políčko. ,,Prepáčte, že sa vás tak pýtam, ale viete, vy ste mi v tom formulári zaškrtli, že ste tehotná a kojíte,” doktor ostal počas rozhovoru s pacientkou neskutočne zmätený. Incident sa ale napokon vysvetlil a všetci sa na veselej príhode z minulosti skvele pobavili.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ/Nikto nie je dokonalý | Foto: YouTube, Instagram/slovenske_herecky