Médiami sa rozniesla zaujímavá informácia o novom vzťahu pani prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorý sa podarilo pred verejnosťou až donedávna utajiť. Dvojica udržiavala už dlhšiu dobu veľmi blízke kontakty, dokonca sa stretávala pri spoločných pracovných aktivitách. K čerstvej zamilovanosti sa po prevalení horúcej novinky vyjadril aj textár Peter Konečný, ktorý bol Čaputovej partnerom v období slávnostnej inaugurácie.

Po boku úradujúcej hlavy Slovenskej republiky má stáť jej bývalý poradca pre životné prostredie a občiansku spoločnosť Juraj Rizman. Ide o známeho občianskeho aktivistu a bývalého šéfa združenia Greenpeace Slovensko, ktorý je od nej o dva roky mladší.

Juraj Rizman poradca

Napriek tomu, že obidvaja hlavní aktéri patria medzi mediálne známe osobnosti, rodiacu sa lásku sa im podarilo skrývať aj pred najbližším okolím. O vzácnej novinke zo súkromia netušil ani prezidentkin niekdajší priateľ Peter Konečný, ten sa veľkolepú správu dozvedel len z médií. ,,Neviem o tom,” znelo mimoriadne strohé vyhlásenie od muža, ktorý pri poprednej političke stál v tých najdôležitejších okamihoch.

Peter Konečný

Na citlivú tému nového vzťahu Zuzany Čaputovej sa blízki spolupracovníci dvojice taktiež odmietajú bližšie vyjadriť, no slová Juraja Rizmana prehovorili jasnou rečou. „Áno, sme naozaj spolu. Sme šťastní a sme si navzájom oporou,” potvrdil 45-ročný poradca, zdôrazňujúc, že partneri si súkromné záležitosti naďalej plánujú chrániť v maximálnej možnej miere.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Čaputová Juraj Rizman

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/my.autographs, juraj_rizman_sk, zuzana_caputova